Systém Joga v dennom živote, publikácia

Systém Joga v dennom živote, publikácia

Praktický systém jogových ásan zoradený do prehľadných 8 dielov. Každý diel pozostáva z jogových cvičení - pozícií, nazývaných tiež ako ásany; z relaxácie a pranajámy - jogového dychového cvičenia. Techniky sú zostavené od jednoduchších po zložitejšie, aby ich bolo možné praktikovať bez rozdielu veku, či fyzickej kondície. Autorom systému je Paramhans svámi Mahéšvaránanda, indický učiteľ a profesor jogy. Svojim prepracovaným systémom jogových ásan (pozícií) priniesol poznatky tradičnej jogy do modernej doby a pre moderného človeka žijúceho v hektickom svete.

20,24 € s DPH

22,49 € s DPH Zľava 10%

Odporúčaná bežná cena: 22,49 EUR / u nás ZĽAVA 10% - 20,24 EUR.

Publikácia Systém Joga v dennom živote - pre harmóniu tela, mysle a duše

  • Počet strán: 446
  • Vydané: 2006
  • ISBN: 8096908200

 

OBSAH PUBLIKÁCIE:

V prvej časti knižka predstavuje systém ásan, relaxácie a pranajámy zostavený prehľadne do 8 dielov. Každá ásana je zobrazená fotografiami a popísaná, aby bolo možné ju správne a účinne zacvičiť. Taktiež je pri každom cvičení popísané jeho pôsobenie a kontraindikácie.  

V druhej časti publikácie je zaradená meditácia sebaspytovaním zo Systému Joga v dennom živote, tiež rozdelená systematicky do 8 dielov pre postupné cvičenie. Ďalej 6 hathajogových očistných techník (krijí) a ďalšie informácie z filozofie jogy.

 

O KNIHE:

Systém Joga v dennom živote vytvoril Mahámandaléšvar Paramhans svámi Mahéšvaránanda pre ľudí našej modernej doby pričom zachováva autentickú tradíciu jogy. Autor ponúka systematické a postupné techniky na dosiahnutie fyzického, mentálneho, sociálneho a duchovného zdravia a harmónie.

Joga v dennom živote znamená cvičiť jogu v každodennom živote – robiť pozitívne skutky pre všetky živé bytosti, pre prírodu a životné prostredie a snažiť sa o sebarealizáciu pri plnení všetkých spoločenských a rodinných povinností. Tento systém je vytvorený takým spôsobom, že umožňuje postupný a trvalý rozvoj bez rozdielu veku cvičiaceho a jeho fyzickej kondície.

 

Z úvodu knihy:

"Táto kniha je uceleným celoživotným dielom. Jej autor, Mahámandaléšvar Paramhans svámi Mahéšvaránanda, vyše tridsať rokov skladal jednotlivé časti práce do dokonalej mozaiky. Kniha predstavuje skutočne ucelené dielo, preto sa v jej názve objavuje slovo "systém". Toto označenie sa obyčajne používa vtedy, keď si je autor istý, že čitateľom ponúka kompletný súbor celkom zásadných informácií. Táto kniha je skutočne vzácnou pokladnicou múdrosti, vedomostí a skúseností. ..."

Univ.Prof.Krešimír Petrovič, Ph.D., dekan Športovej fakulty, Ljublana, Slovinsko

 

 Kniha systém Joga v dennom živote

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

AKTUALITY:

13
Máj
2021

Dotlač publikácie Skryté sily v človeku

Pridané: 13.5.2021 10:10:07 Počet zobrazení: 135

Na dotlač publikácie Skryté sily v človeku sa ešte čaká, publikácia sa dlhšie revidovala a upravovala. Budeme Vás informovať.

Čítajte viac... Komentáre: 1

20
Marec
2018

Pridali sme video s MUDr.Romanom Bednárom

Pridané: 20.3.2018 11:17:10 Počet zobrazení: 1006

Jedinečná publikácia Joga proti bolestem v zádech. Pre tých, ktorí majú problémy s chrbtom, bolesti v oblasti chrbta alebo často a dlho sedávajú, majú skoliózu, či iné neduhy chrbtice ...

Čítajte viac... Komentáre: 0

12
December
2017

Predstavujeme novú publikáciu - Jóga proti bolestem v zádech

Pridané: 12.12.2017 21:15:00 Počet zobrazení: 1232

Predstavujeme novú publikáciu - Jóga proti bolestem v zádech V roku 2016 vyšlo druhé vydanie knihy Jóga proti bolestem v zádech s novou obálkou a akciovou vstupenkou na 2x cvičenie Jogy v dennom živote ZDARMA, po tom, ako bola knižka úplne a beznádejne rozpredaná.

Čítajte viac... Komentáre: 0

12
December
2017

Akčné produkty tento mesiac

Pridané: 12.12.2017 10:00:00 Počet zobrazení: 1313

Akčné produkty tento mesiac AKCIA -10% na všetky publikácie ! Obdarujte tento rok blízkych na jogovú tématiku. Kúpte im knižku, ktorá poteší a môže priniesť uvoľnenie, zdravé telo, vnútornú pohodu a rovnováhu.

Čítajte viac... Komentáre: 0

12
December
2017

Spustenie nového webu Jogaknihy.sk

Pridané: 12.12.2017 08:15:00 Počet zobrazení: 1286

Spustenie nového webu Jogaknihy.sk Práve sme spustili nové webové stránky aj s e-shopom! Dúfame, že sa Vám budú páčiť.

Čítajte viac... Komentáre: 0

AKCIOVÉ PRODUKTY:

Akcia Joga knihy zlava

 

 

 

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info