Líla Amrit, Život božského mistra Šrí Maháprabhudžiho, publikácia

Líla Amrit, Život božského mistra Šrí Maháprabhudžiho, publikácia

Život dokonalého indického Majstra, jogína z Radžasthánu, božskej inkarnácie, Šrí Maháprabhudžiho, popisuje táto publikácia od Paramhans svámiho Mádhavánandu, jedného z jeho najbližších žiakov. Tí, ktorí mali to šťastie a stretli sa s Maháprabhudžím osobne, nazývali ho "vtelením vesmírnej lásky a múdrosti". Autor knihy túžil celých 23 rokov, čo pobýval nablízku svojmu Majstrovi, podať svedectvo o jeho činoch, jeho jednoduchom a vznešenom živote a zoznámiť svet s jeho posolstvom. Maháprabhudži vo svojej skromnosti však odmietal byť akokoľvek oslavovaný. Až rok pred odchodom z tohto sveta, ktorý stanovil presne na deň a hodinu (5.decembra 1963, vo veku 135 rokov), splnil svojmu žiakovi želanie a dovolil, aby napísal jeho životopis.

11,69 € s DPH

12,99 € s DPH Zľava 10%

Odporúčaná bežná cena: 12,99 EUR / u nás ZĽAVA 10% - 11,69 EUR.

Publikácia LÍLA AMRIT, Život božského Majstra Šrí Maháprabhudžího

  • Počet strán: 335
  • Vydané: 2009
  • ISBN: 978-80-204-2103-6

 

OBSAH PUBLIKÁCIE:

Paramhans svámi Mádhavánanda popisuje v knihe Líla Amrit prejavy Maháprabhudžiho jasnozrivosti, telepatie, uzdravovania nevyliečiteľných chorôb, vskriesenie mŕtvych, privolanie dažďa, odvrátenie epidémií a ďalšie zázraky, ktorých bol sám svedkom, alebo o nich počul od očitých svedkov. 

Ešte viacej ako správa o Majstrových zázrakoch pôsobí svedectvo o jeho nekonečnej láske a múdrosti, ktorú dával všetkým, tak ako dáva strom plody všetkým bez rozdielu. Ľudia bezmocní, nevedomí, sobeckí i spupní sa po stretnutí s Majstrom menili na bytosti, ktoré si začali uvedomovať, čo znamená byť človekom.

 

O KNIHE:

Autor knihy túžil celých 23 rokov, čo pobýval nablízku svojmu Majstrovi, podať svedectvo o jeho činoch, jeho jednoduchom a vznešenom živote a zoznámiť svet s jeho posolstvom. Maháprabhudži vo svojej skromnosti však odmietal byť akokoľvek oslavovaný. Až rok pred odchodom z tohto sveta, ktorý stanovil presne na deň a hodinu (5.decembra 1963, vo veku 135 rokov), splnil svojmu žiakovi želanie a dovolil, aby napísal jeho životopis.

Maháprabhudžil učil filozofiu jogy spôsobom, ktorý bol každému zrozumiteľný. Podľa indickej tradície vyjadroval veľmi často myšlienky v duchovných piesňach - bhadžanoch. Vďaka autorovi publikácie je mnoho Majstrových bhadžanov zapísaných a časť z nich je zverejnená v tejto knihe.

 

Z úvodu knihy:

"Čistou božskou inkarnáciou Lásky a Pravdy bol Bhagván Šrí Díp Nárajan Maháprabhudží. Tento radžásthanský svätec sa narodil v roku 1828 a zomrel v roku 1963. Po celých 135 rokov svojho života bol milovaný a uctievaný tisícami a tisícami tých, ktorí vďaka nemu prezreli a pochopili zmysel života. Dodnes ho vzývajú tí, ktorí mali šťastie ho poznať a tí, ktorých sa jeho žijúce Svetlo dotklo potom, čo už neprebýval vo svojej telesnej podobe..."

Paramhans šrí svámi Mahéšvaránanda

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

AKTUALITY:

20
Marec
2018

Pridali sme video s MUDr.Romanom Bednárom

Pridané: 20.3.2018 11:17:10 Počet zobrazení: 827

Jedinečná publikácia Joga proti bolestem v zádech. Pre tých, ktorí majú problémy s chrbtom, bolesti v oblasti chrbta alebo často a dlho sedávajú, majú skoliózu, či iné neduhy chrbtice ...

Čítajte viac... Komentáre: 0

12
December
2017

Predstavujeme novú publikáciu - Jóga proti bolestem v zádech

Pridané: 12.12.2017 21:15:00 Počet zobrazení: 1031

Predstavujeme novú publikáciu - Jóga proti bolestem v zádech V roku 2016 vyšlo druhé vydanie knihy Jóga proti bolestem v zádech s novou obálkou a akciovou vstupenkou na 2x cvičenie Jogy v dennom živote ZDARMA, po tom, ako bola knižka úplne a beznádejne rozpredaná.

Čítajte viac... Komentáre: 0

12
December
2017

Akčné produkty tento mesiac

Pridané: 12.12.2017 10:00:00 Počet zobrazení: 1080

Akčné produkty tento mesiac AKCIA -10% na všetky publikácie ! Obdarujte tento rok blízkych na jogovú tématiku. Kúpte im knižku, ktorá poteší a môže priniesť uvoľnenie, zdravé telo, vnútornú pohodu a rovnováhu.

Čítajte viac... Komentáre: 0

12
December
2017

Spustenie nového webu Jogaknihy.sk

Pridané: 12.12.2017 08:15:00 Počet zobrazení: 1084

Spustenie nového webu Jogaknihy.sk Práve sme spustili nové webové stránky aj s e-shopom! Dúfame, že sa Vám budú páčiť.

Čítajte viac... Komentáre: 0

AKCIOVÉ PRODUKTY:

Akcia Joga knihy zlava

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info