Moje poselství, Jóga v denním životě, publikácia

Moje poselství, Jóga v denním životě, publikácia

Kniha určená najmä tým, ktorí sa zaujímajú o duchovnú stránku jogy a jej princípy, alebo práve s jogou začali. Princípy, ktorými sa riadi náš život, myslenie, základy duchovného cvičenia a mnoho ďalších informácii o joge, nájdete v knižke Moje poselství. Jej krátke tématicky a prehľadne zoradené kapitoly boli zostavené z viacerých prednášok majstra a učiteľa jogy z Indie, Paramhans svámiho Mahéšvaránandu.

6,74 € s DPH

7,49 € s DPH Zľava 10%

Odporúčaná bežná cena: 12,99 EUR / u nás ZĽAVA 10% - 11,69 EUR.

Publikácia Moje poselství, Jóga v denním životě

  • Počet strán: 151
  • Vydané: 2007
  • ISBN: 978-80-903200-2-4

 

OBSAH PUBLIKÁCIE:

V knižke Moje poselství, Jóga v denním živote nájdete tématicky zoradené kapitoly z rôznych oblastí filozofie a duchovnej stránky jogy. Časť "Život človeka" pojednáva o rôznych témach blízkych bežnému životu a duchovnej ceste človeka v bežnom každodennom živote. Inšpirácie i prekážky, s ktorými sa môžeme stretávať.

Ďalšími zaujímavýmí časťami sú napríklad "Majster a žiak" , "O mysli, intelekte, vedomí a egu" a ďalšie.

V časti "Duchovné cvičenie" nájdete prehľad základných nástrojov - jogových techník a cvičení ako napríklad mantra, joganidra, meditácia, sankalpa, ktoré pomáhajú skľudňovať myseľ, prečisťovať vedomie a napomáhajú priniesť vnútorný kľud.

 

O KNIHE:

Kniha vznikla na základe záznamov a prepisov z prednášok Paramhans svámiho Mahéšvaránandu, majstra a učiteľa jogy, autora systému Joga v dennom živote®. Záznamy prednášok, ktoré sú prekladané z angličtiny, bolo treba upraviť, aby mohli byť vydané knižne. Materiály boli triedené a z tématických okruhov, ktorým autor venoval najviac pozornosti, vznikli jednotlivé kapitoly.

 

 

Z úvodu knihy:

"Súčasná situácia ľudstva je plná negatívnych vzťahov, ľudia si navzájom neveria, neveria ani sami sebe, strácajú svoju cestu. Čo iného nám môže pomôcť, ako úprimná túžba pochopiť zmysel života a poznať samého seba?..."

Paramhans šrí svámi Mahéšvaránanda

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

AKTUALITY:

20
Marec
2018

Pridali sme video s MUDr.Romanom Bednárom

Pridané: 20.3.2018 11:17:10 Počet zobrazení: 730

Jedinečná publikácia Joga proti bolestem v zádech. Pre tých, ktorí majú problémy s chrbtom, bolesti v oblasti chrbta alebo často a dlho sedávajú, majú skoliózu, či iné neduhy chrbtice ...

Čítajte viac... Komentáre: 0

12
December
2017

Predstavujeme novú publikáciu - Jóga proti bolestem v zádech

Pridané: 12.12.2017 21:15:00 Počet zobrazení: 935

Predstavujeme novú publikáciu - Jóga proti bolestem v zádech V roku 2016 vyšlo druhé vydanie knihy Jóga proti bolestem v zádech s novou obálkou a akciovou vstupenkou na 2x cvičenie Jogy v dennom živote ZDARMA, po tom, ako bola knižka úplne a beznádejne rozpredaná.

Čítajte viac... Komentáre: 0

12
December
2017

Akčné produkty tento mesiac

Pridané: 12.12.2017 10:00:00 Počet zobrazení: 991

Akčné produkty tento mesiac AKCIA -10% na všetky publikácie ! Obdarujte tento rok blízkych na jogovú tématiku. Kúpte im knižku, ktorá poteší a môže priniesť uvoľnenie, zdravé telo, vnútornú pohodu a rovnováhu.

Čítajte viac... Komentáre: 0

12
December
2017

Spustenie nového webu Jogaknihy.sk

Pridané: 12.12.2017 08:15:00 Počet zobrazení: 998

Spustenie nového webu Jogaknihy.sk Práve sme spustili nové webové stránky aj s e-shopom! Dúfame, že sa Vám budú páčiť.

Čítajte viac... Komentáre: 0

AKCIOVÉ PRODUKTY:

Akcia Joga knihy zlava

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info